قوانین و مقررات سایت

با سپاس از انتخاب مجموعه قارچ سارا از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات را مطالعه بفرمایید

قانون اول : 

امکان ثبت سفارش در سایت در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در مجموعه تولیدی قارچ سارا به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیامک و پیش فاکتور از طریق واتس اپ (در صورت درخواست) ، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. مجموعه قارچ سارا در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای مجموعه قارچ سارا محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

 

قانون دوم : روشهای پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه کلیه راه ها و روش های ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی)
پرداخت به صورت کارت به کارت

محاسبه قیمت کمپوست: کمپوست قارچ دکمه ای محسبه ای خاص و دوگانه دارد به این صورت که با تعداد بلوک سفارش ثبت می‌گردد ولی هزینه آن بر اساس وزن محاسبه و دریافت می‌شود
کمپوست قارچ میانگین وزنی در حدود 17 کیلوگرم دارد که ملاک محاسبه شرکت قارچ سارا است. اما به محظ باسکول شدن بار و قبل از خروج از کارخانه تولیدکنندهاز طرف تیم فروش محموعه قارچ سارا با خریدار تماس گرفته می‌شود. در صورت کاهش وزن نسبت به میانگین در همان لحظه مابغی به خریدار عودت داده می‌شود و در صورت افزایش وزن ما به تفاوت از خریدار دریافت می‌گردد و پس از آن مرسوله برای ایشان ارسال می‌گردد.

قانون سوم : روش های ارسال

1- بار های سنگین مانند سفارش خاک پوششی و کمپوست که تناژ بالای یک تن هستند از طریق ناوگان حمل و نقل و توسط کامیون متناسب با وزن بار ارسال می‌گردد. و بدیهی است که هزینه حمل با خریدار است.
2- بار های سبک تر مانند خرید سموم یا تجهیزات مصرفی از طریق تیپاکس ارسال می‌گردد. و هزینه حمل با مشتری است. مگر اینکه در شرایط خاص مثل جشنواره های فروش توسط سایت قارچ سارا ارسال رایگان اعلام شده باشد

قانون چهارم: بیمه کالا

بیمه ارسال به عهده شرکتی است که حمل آن را انجام میدهد که ارسال توسط تیپاکس یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه مجموعه قارچ سارا تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و ارسال کد پیگیری یا شماره تماس باربری و راننده برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مجموعه قارچ سارا مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه مجموعه تولیدی قارچ سارا کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.
تمام محصولات مجموعه قارچ سارا دارای مجوز واردات و از منابع رسمی و مجاز تهیه شده و از شرکتهای پخش معتبر می باشد.